FX15 Sipariş

Lida Orjinal Kapsül

Orjinal Lida Zayıflama Kapsül

Avrupa standartlarında üretilmiş olan ve Uluslararası hemen hemen tüm onayları alan Orjinal Lida kapsül bitkisel bir gıda takviyesidir. Orjinal Lida Zayıflama Kapsül başta Turunç Çiçeği özleri (87,50 mg) olmak üzere birçok farklı bitkinin özlerini içeren tamamen doğal bitkisel bir üründür. Ayrıca, sinameki (cassia) bitki özü (59,50 mg), mandalina meyve özü (52,50 mg) , dut yaprağının ekstresi de (45,50 mg) ve tıbbi nişasta (105,00 mg) bulunmakta olup tamamen doğaldır. Orjinal lida kapsül; Turunç, Mandalina Lifi ve Dut Yaprağı Ekstratı içermekte olan basit bir üründür. Ancak bu içeriği ile sizi tok tutarak zayıflamanıza yardımcı olmaktadır. Orjinal lida kapsül, bol su tüketimi ile vücuttaki yağların yakımını sağlarken, vücutta ödem oluşmasına engel olmanın yanında fazla ödemin de vücuttan atılmasına yardımcı olmaktadır.

ORJİNAL LİDA KAPSÜL İÇERİĞİ

Lida resmi satış sitesi olarak belirtmek isteriz ki Orjinal Lida zayıflama kapsülü, tamamen bitkisel içerikli bir üründür ve içeriğinde hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Birçok farklı meyve ekstresini içerisinde barındıran Orjinal Lida kapsülü, anavatanı Çin’de yıllardır geleneksel olarak kullanılan en kaliteli zayıflama ve enerji verici ürünlerden birisi olarak bilinmektedir.

LİDA ORJİNAL KAPSÜL SİPARİŞ

Lida orjinal kapsül sipariş için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.  Orjinal Lida kapsül resmi satış sitesi olarak Türkiye’deki ve Avrupa’daki en uygun fiyatı sunuyoruz.

Orjinal Lida Sipariş Formu

  • Ürün Sipariş Bilgileri

 

Güvenlik Doğrulaması

Call Now Button0 545 230 74 39