FX15 Sipariş

Kullanıcı Yorumları

Orjinal lida zayıflama hapı kullananların yorumlarını aşağıda görebilirsiniz.

Merhaba ben 12 gündür lida zayıflama hapı kullanıcısıyım 76 kilodan 72 kiloya düştüm, hiçbir yan etkisi olmadı çok memnun. Kullanacaklar bol su tüketsin. (Leyla Ş.)

Yıllarca rejim yaptım, yediğime içtiğime dikkat ettim ve gerçekten bıkmış hale gelmiştim. Orjinal lidayı kullandım 2,5 ayda oldukça iyi sonuçlar aldım. (Esra Y.)

Lidayı çok tedirgin olarak sipariş verdim, ilk defa böyle bir ürün kullanıyordum Allah sizlerden razı olsun 2 ay kullanımda 8 kilo verdim. Doğum kilolarımdan kurtuldum gelsin tatlılar:))))) (Ayşe F.)

Merhaba arkadaşlar 1 kutuda 6 kilo verdim orjinal lida sayesinde herkese tavsiye ederim. (Merve T.)

Ben iki sene öncede Lida ile tam 16 kilo vermiştim. Daha sonrasın bu siteyi buldum ve siparişte bulundum 2. kutuma geçtim ve 7 kilo kaybettim Şimdi 103 kiloydum 1 ayda 7 kilo verdim süper bir zayıflama yöntemi bence hedefim 60 kiloya düşmek ve bunu bi tek lida başarabilirim (Nejla K.)

Merhaba daha onceden Lida kullandım ve 1,5 ayda11 kilo verdim bugün bu siteden siparişlerim geldi sonucu en kısa sürede sizlerle paylaşıcam. (Ceyda M.)

Gecen hafta sipariş verdim burdan 1 haftada 4 kilo verdim teşekkürler ilginiz alakanız icin Lida orjinal sayesinde 5 sene once 93 kilodan 3 ayda 36 bedene düşmüş bir insan olarak kesinlikle tavsiye ederim. (Nermin A.)

Bende bir buçuk ay boyunca orjinal lida zayıflama hapı kullandım çok memnundum. kısa bir süre zarfında 9 kilo verdim Bu arada iyi bir dahiliyeciye gittim ve bütün iç organlarımın sağlıklı olduğunu öğrendim. Yani herhangi bir yan etkisi olmadı. (Rabia P.)

Call Now Button0 545 230 74 39